top of page

Networking & Mentorship

Public·28 members

(FALAS<<) Partizani Valmieras drejtpërdrejt live 17.08.2023


6 ditë më parë — (tv drejtpërdrejt<<<) Erzeni Tirana drejtpërdrejt falas 26/01/2023. (SPORT TV>>>) Valmieras Partizani shiko live 10 gusht 2023.
LIVE/ Partizani shfaqet i madh, të kuqtë përmbysin Valmieras (VIDEO) - Gazetadrita. alValmiera 1-2 Partizani Partizani do të përballet me Valmieran në orën 19. 00, në sfidën e parë te turit të 3-të te Conference League. Pak më parë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, për sfidën që do të mbahet në Skonto stadions (Riga). Të kuqtë e drejtuar nga Zoran Zekic synon që të arrijnë në Play Off të Conference League, për të tentuar më pas ëndrrën e madhe. Sfida e sotme do të gjykohet nga finlandezi Hyytia J. Më poshtë keni rreshtimet.


[SPORTI!!] Partizani Valmieras drejtpërdrejt 17 gusht 2023 P 8 orë më parë — [SPORTI!!] Partizani Valmieras drejtpërdrejt 17 gusht 2023 Partizani i Tiranës shënoi fitore me përmbysje 1:2 në udhëtim ndaj ekipit


Sulmuesi i Kosovës ka pranuar ofertën Liga e Konferencës, zbresin në fushë edhe dy skuadra të tjera 10/08/2023 | Rajoni Kosova nis përgatitjet për dy ndeshjet e Euro 2024 09/06/2023 | Rajoni Kosova “favorite” kundër Rumanisë 08/06/2023 | Rajoni Komiteti Olimpik i Kosovës kërkon ndëshkim për Djokovic 01/06/2023 | Rajoni Frikë për Lirim Kastratin 22/05/2023 | Rajoni FSHF sposton derbin, finalja greke në Tiranë? 09/05/2023 | Rajoni Evente Sportive Turneu "Muhamet Malo" impenjim për të gjithë 11/05/2023 | Evente Sportive Vlorë, prezantohet projekti “Flamurtari” 06/05/2023 | Evente Sportive Miqësorja, Vora-Tirana në RTSH 25/03/2023 | Evente Sportive 100 vjet Flamurtar 20/03/2023 | Evente Sportive Dita e Verës nën emocionet e çiklizmit 13/03/2023 | Evente Sportive Mundja dhe turneu ndërkombëtar “Muhamet Malo” 12/05/2022 | Evente Sportive Finalja e Ligës së Konferencës, FSHF fton vullnetarët 22/01/2022 | Evente Sportive Çmimet “The Best”, drejtpërdrejt në RTSH Sport 17/01/2022 | Evente Sportive Basketboll Shqipëria, kundërshtarët e Botërorit 2027 Shqipëria në basketboll për meshkuj sërisht do të jetë në aktivitet.


Sfida e parë ndaj letonezëve, ja në cilin televizion mund të shihni ndeshjen e Partizanit në Ligën e KonferencësPostuar: Gusht 7, 2023 | 19:48 Partizani luan këtë javë ndeshjen e parë të turit të tretë të Ligës së Konferencës, me shortin që i ka vënë përballë Valmieras, klubit kampion në fuqi të Letonisë. Nuk do të jetë një sfidë e thjeshtë për të kuqtë, pasi kundërshtarët që kanë përballë kanë dhuruar rezultate interesante në arenën ndërkombëtare në këtë sezon, edhe pse kanë larguar lojtarë të rëndësishëm në javët e fundit duke i shitur, apo edhe se nuk po kalojnë një moment të mirë në kampionat ku janë shumë larg luftës për titull.


14/05/2022 | Euro 2020 Itali-Angli në Uembli: Dikush mund të kishte vdekur 03/12/2021 | Euro 2020 EURO 2020 tërhoqi pesë miliardë shikues 02/09/2021 | Euro 2020 Itali-Angli: e pabesueshme, 150, 000 firma që të riluhet! 20/07/2021 | Euro 2020 Mançini, fjalimi përpara finales 13/07/2021 | Euro 2020 Kielini, pengimi i Saka çmend rrjetet sociale Donaruma pranon: Penalltia e fundit? Nuk e kuptova se kishim MotoSport Gara e Las Vegasit, rriten kostot 07/08/2023 | MotoSport “Lambiase, karakter i duhur për Verstapenin” 06/08/2023 | MotoSport MotoGP, Espargaro mund Bagnaian në Silverstone MotoGP Silverstone, Alex Marquez fiton garën Sprint 05/08/2023 | MotoSport Volf: Po bëj gjithçka që Hemilton të qëndrojë 04/08/2023 | MotoSport MotoGP, Yamaha zyrtarizon Rins, Morbidelli i thotë lamtumirë 02/08/2023 | MotoSport F1, Marko tallet me rivalët: Vendi i dytë është fitore për ta Toto Volf jep alarmin: Rrezikojmë katastrofën Rajoni Milot Rashica është rikthyer në kampionatin turk por këtë herë jo me Gallatën.


Minutë pas minute: 76- Gool Partizani. Rrapaj përmbys shifrat. Edhe 15 minuta nga fundi. 58- Gol Partizani. Cara vendos ekuilibrat. Festë te Partizani. 51- Tjetër shans i shpërdoruar me Carën. Insiston Partizani. 47- Taipi flirton me golin, por vetëm kaq. 46- Nis pjesa e dytë. 45- Mbyllet fraksioni. 27- GOOL. Gustavo Silva realizon një gol të bukur. Vendasit festojnë. 22- Sërish Rrapaj nga distanca, sfera neutralizohet nga portieri Olses.


[[[SPORTI]!]] Valmieras Partizani drejtpërdrejt live 10 gusht 2023 7 ditë më parë — [SPORTI]!]] Valmieras Partizani drejtpërdrejt live 10 gusht 2023 To watch the game, you just need to register online, and it's


(SHIKO TV>) Valmieras Partizani Tiranë shiko live 10 gusht 2 Valmieras Partizani transmetim i drejtpërdrejtëRiga FC II vs Valmieras FK II [[uefa sport@]] Progrès Niederkorn Gjilani drejtpërdrejt 13 [HD


[Transmetim televiziv!] Partizani Valmieras drejtpërdrejt li | Group 20 orë më parë — [Transmetim televiziv!] Partizani Valmieras drejtpërdrejt live 17 gusht 2023 8 ditë më parë — Partizani ditën e nesërme në mbrëmje do


Kreu | RTSH SportUEFA shpall kandidatët për çmimet e vitit Organizmi që qeveris futbollin evropian, UEFA, ka shpallur të enjten pasdreke edhe listat përfundimtare të 3 kandidatëve [... ] 4 orë para | Futboll Bota Paralluelo, nga rekordet në atletikë në finalen e Botërorit 5 orë para | Futboll Bota Bajern Mynih, Tuhel vlerëson ardhjet 7 orë para | Futboll Bota Liga e Konferencës, Struga me ëndrrën europiane 8 orë para | Maqedonia e Veriut Rafinja dhe Ksavi, 2 javë pezullim 8 orë para | Futboll Bota Ballkani për formalitet në Gjibraltar 9 orë para | Kosova Vllaznia, miqësore me Dinamon 10 orë para | Abissnet Superiore Partizani sfidon Valmierën për të bërë historinë në Europë 11 orë para | Futboll Vendi Manchester City fiton Superkupën e Evropës 21 orë para | Futboll Bota Superkupa e Europës, minutë pas minute/ City mund Sevilla-n 23 orë para | Futboll Bota Zekiç: Duhet të luajmë me zgjuarsi 16/08/2023 | Futboll Vendi Kalns: Kualifikimi? Gjithçka është e hapur! 16/08/2023 | Futboll Bota Anglia, finalistja e Botërorit Siti pranon ofertën e Al Nassr për Laporten Qazim Laçi shkëlqen në Champions League Botërori i Qitjes, Shqipëria 6 sportistë 16/08/2023 | Sporte të tjera Superkupa e Europës, City në tokë “të panjohur”, Sevija ka kundër Rashica, “shqiponja” e re e Beshiktashit 16/08/2023 | Rajoni Lajmet më të lexuara 11 orë para Të dëmtuar dhe pezulluar, Partizani me mungesa përballë Valmieras 15/08/2023 Superkupa e Europës, City në tokë “të panjohur”, Sevija ka kundër precedentët 16/08/2023 Mançini thyen heshtjen dhe tregon arsyen e largimit të papritur Futboll Vendi Periudha përgatitore dhe ndeshjet miqësore që ka zhvilluar Vllaznia në prag të kampionatit e kanë lënë të kënaqur 10 orë para | Futboll Vendi 15/08/2023 | Futboll Vendi Roma shënon dy herë, Cara "nderon" Partizanin 12/08/2023 | Futboll Vendi Minutë pas minute/ Mbyllet ndeshja në "Air Albania" me fitoren Olsi Rama: Organizimi i kësaj ndeshje s’ka qenë i thjeshtë UEFA shpall kandidatët për çmimet e vitit 4 orë para | Futboll Bota Euro 2020 Anglezët mendojnë akoma për finalen e Uemblit: Korrupsion dhe Pothuajse një vit ka kaluar nga nata magjike e Ëembley, që pa Italinë të triumfonte kundër Anglisë në finalen e Euro 2020.


Livesport: Valmiera - results, fixtures, Valmiera v Tukums 2000 liveValmiera results and fixtures on Livesport. com. This page is about Valmiera, (Soccer/Latvia). If you're searching for results of an other team with the name Valmiera, please select your sport in the top menu or a category (country) on the left. Follow Valmiera live scores, final results, fixtures and match details! Upcoming matches: 21. 08. Valmiera v Tukums 2000, 26. Riga FC v Valmiera, 02. 09.


[[ONLINE]] Valmieras Partizani shiko live 10 gusht 2023 7 ditë më parë — (sot>>) Partizani Tiranë BATE Borisov drejtpërdrejt 11 korriFK Partizani vs[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË UCL] Partizani Tiranë [TRANSMETIM


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page