top of page

Networking & Mentorship

Public·28 members

(((LIVE SPORT###))) Partizani Valmieras 2022 17 gusht 2023


1 orë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!!! ] Partizani Valmieras drejtpë17 qer 2022 — Riga FC II vs Valmieras FK II në Latvian 1. Liga në 2022/06/17, ...
Partizani | Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti 12 orë më parë — EKSKLUZIVE/ Partizani bën goditje në merkato, firmos me mbrojtësin titullar të Kukësit · “Isha përgatitur për Mbanë”, trajneri i Valmieras kërcënon


((sporti@@@)) Partizani Valmieras 2022 17 gusht 2023 [transm 1 orë më parë — (((SPORT TV@))) Partizani Valmieras 2022 17 gusht 2023 10 or 8 orë më parë — 10 orë më parë — Escaldes Partizani transmetim i


백서스클랜 트위치리그 1 orë më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË=) Partizani Valmieras 2022 17/08/2023 KS Kastrioti vs FK Partizani Tirana En


50 - 1. 00 (3. 50) 12. 2023FriendliesPartizani Tira 1 - 2 Roma 01. 2023UEFA ConferencPartizani Tira 4 - 1 Atlètic d'Esca 25. 2023UEFA ConferencAtlètic d'Esca 0 - 1 Partizani Tira 18. 2023Champions LeagBATE 2 - 0 Partizani Tira 11. 2023Champions LeagPartizani Tira 1 - 1 BATE 29. 06. 2023FriendliesPartizani Tira 1 - 0 Struga 29. 05. 2023Albanian SuperPartizani Tira 2 - 0 Teuta Durrës 25. 2023Albanian SuperKS Kastrioti 1 - 4 Partizani Tira 21.


FK Partizani - Valmiera FC, Aug 17, 2023 - Match sheet ... the match sheet of the UEFA Europa Conference League Qualifiers game between FK Partizani and Valmiera FC on Aug 17, 2023. Appointed: Feb 17,


FK Valmiera vs Partizani Tirana Live - AiScore Explore stats from FK Valmiera vs Partizani Tirana live on AiScore - we are updating the numbers on this page every second of the game.


Partizani shënon fitore të madhe me rikthim ndaj ValmierasPartizani ka shënuar fitore ndaj Valmieras si mysafir me rezultat 2-1 në kuadër të ndeshjes së parë të raundit të tretë kualifikues në Ligën e Konferencës. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi, duke shënuar me mesfushorin brazilian Gustavo Silva në minutën e 25-të për 1-0. Pak pa u mbyllur pjesa e parë, sulmuesi Cristian Mba pësoi dëmtim, ndërsa në vend të tij u inkuadrua Eros Grezda.


[[[TV DREJTPËRDREJT]==]] Valmieras Partizani 2022 10 [TV DREJTPËRDREJT]==]] Valmieras Partizani 2022 10 gusht 2023 [5] In 2017 the team's best scorers were Alvis Dubovs and Niks Savaļnieks, helping


Më poshtë keni rreshtimet. Faqe zyrtare e FK Partizani / Official page of FK Partizani“Nuk ka ngjashmëri mes Olimpias dhe Partizanit sepse Partizani luan një futboll ndryshe nga Lubjana. Shumë më shpejt, me tranzicione dhe dyluftime. Ata përdorin shumë pasime diagonale dhe vertikale. Te Partizani kanë sulmues me shumë fizik, krosojnë shumë. Ne duhet të mendojmë se si të sillemi me sulmuesit kryesorë të tyre, sepse ata janë të fortë. Mbrojtësit e të dy ekipeve kundërshtare të Partizanit, Bate Borisov dhe Andorrës u dërguan në të gjitha krahët dhe kjo është sfida më e madhe për ne.


Valmiera-Partizani | UEFA Europa Conference League 2023/24 Valmiera vs Partizani: All the latest UEFA Europa Conference League Qualif. 3 match information including stats, form, history, and


[[[transmetim televiziv#]]!!!!] Partizani Tiranë Valmieras d | CVX 8 orë më parë — [8][9] In 2022, Valmiera won the Latvian top tier league for the first time in history. Valmiera vs. Valmieras FK vs Partizani Tirana Live Score &


Madje Kalns u shpreh se Partizani është më mirë edhe se Olimpik Ljubjana, ekipi që e eliminoi Valmieran nga Champions League. Nga Kazakistani në Bullgari, Partizani mëson rivalin e “PlayGjithsesi, unë mendoj se ata nuk dinë çfarë të presin prej nesh, ashtu si ne nuk dimë çfarë të presim prej tyre. Ekziston një ide për skuadrën, se si luan dhe çfarë lloj kundërsulmi duhet bërë, por do të duhet të tregohet në fushë. Është e vështirë të gjykosh nivelin dhe aftësinë e tyre ndaj dy kundërshtarëve të tyre të mëparshëm. Ekipi i Andorrës dukej goxha mirë ndaj Partizanit disa herë, por në fund Partizani ishte skuadra superiore.


Valmieras FK - Partizani Tirana, UEFA Conference League Qual. : AnnaBet. comUEFA Conference League Qual. Official Site Wikipedia Valmieras FK Partizani Tirana Win Tie Lost Goals Customize Statistics Terms of Use Stats filter (Requires subscription) All Games Valmieras FK At Home, Partizani Tirana At Away Live Betting Valmieras FK 1x2 odds at least at most Select league Partizani Tirana 1x2 odds at least at most Select league Handicap Statistics Over / Under Before After Statistics Pro: Buy from Web Store Demo Previous Games 13. 08. 2023Latvian VirsliValmieras FK 2 - 2 FK Jelgava 10.


Total Goals Under-Over 25%-75% 27%-73% 1. 5 goals avg 22%-78% +344--344 9%-91% 20%-80% 17%-83% +300--300 +267--267 +275--275 +1000--1000 +400--400 +500--500 56%-44% 45%-55% 50%-50% 2. 5 goals avg 63%-37% -171-+171 36%-64% 70%-30% 53%-47% -129-+129 +120--120 +100-+100 +175--175 -233-+233 -114-+114 69%-31% 91%-9% 80%-20% 3. 5 goals avg 74%-26% -290-+290 82%-18% -220-+220 -1000-+1000 -400-+400 -450-+450 Register or log in to see a lot more statistics Against common opponents Latvian Virsliga 2023 Albanian Superliga 2022-2023 All GamesAt HomeAt Away#TeamGPW TLPtsGPW TLPts GPW TLPts1.


Partizani Tirana, UEFA Conference League Qual. 10.08.2023 7 ditë më parë — 06.08.2023, Latvian Virsli, Valmieras FK, 2 - 1, FS METTA. 01.08.2023, UEFA Conferenc, Valmieras FK, 7 - 0, S.P. Tre


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page